Współpraca

Początki firmy LubApple sięgają 2015 roku, kiedy to pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-SadJózefów Sad Sp. z o.o.Witabo Sp. z o.o.FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol postanowiło połączyć swoje siły. 

Bogate doświadczenie każdego z podmiotów, a zarazem ogromna chęć współpracy i zaangażowanie wszystkich członków grupy sprawiły, że w ciągu zaledwie kilku lat swojej działalności firmie udało się zdobyć bardzo silną pozycję na rynku polskim, współpracując z największymi sieciami handlowymi w kraju.

Z powodzeniem funkcjonuje również na rynkach zagranicznych: w Afryce i Azji. Firma intensywnie się rozwija, korzystając z dotychczasowych doświadczeń w zakresie wieloletniej działalności produkcyjnej poszczególnych podmiotów wchodzących w skład grupy. LubApple stale inwestuje w nowoczesne technologie, zwiększając tym samym swój potencjał produkcyjny.

Każdy z producentów wchodzących w skład grupy wnosi swoje świeże, indywidualne spojrzenie na prowadzoną działalność, realizując jednocześnie wspólny cel firmy, jakim jest dostarczanie na rynek wysokiej jakości owoców o znakomitych walorach smakowych i odżywczych. Misją LubApple jest również edukacja konsumentów w zakresie prowadzenia zdrowego stylu życia, którego podstawą jest zrównoważona dieta bogata m.in. w owoce, jako naturalnego źródła witamin.Stefa biznesu